Paslaugos

NT konsultavimas
Konsultuojame vietos ir užsienio įmones visais nekilnojamojo turto strategijos Lietuvos rinkoje klausimais.

Biurų nuomininkai

Mūsų patirtis apima visą nuomos ciklą – nuo esamos sutarties nutraukimo iki naujų patalpų paieškos ir nuomininko atstovavimo derybose, taip pat pagalbos persikelti į naujas patalpas. Be to, teikiame pagrindines priežiūros paslaugas.

Pramoninių patalpų nuomininkai

Įmonėms, kurioms reikia didesnių sandėlių ar pramoninių patalpų arba kurios tiesiog ieško naujų dinamiškų sprendimų, galime pasiūlyti jų esamos situacijos analizę ir rekomenduoti geriausius sprendimus pagal verslo poreikius. Kad pateiktume Jums tinkamiausią sprendimą, atsižvelgsime į visas aplinkybes, tokias kaip kapitalo kaštai, rinkos situacija, Jūsų projekto terminai, nesvarbu, ar tai būtų persikėlimas į kitas patalpas ar nuosavų patalpų vystymas.
Investiciniai sandoriai
Teikiame investicinių sandorių paslaugą pastatų savininkams, fondams bei privatiems investuotojams, norintiems įsigyti arba parduoti komercinius objektus Lietuvoje. Tai – biurų, mažmeninės prekybos ir logistikos patalpų sandoriai, kurių turto vertė dažniausiai viršija 2 mln. eurų. Mūsų skaidrumas, greitis ir nepriklausymas nuo nekilnojamojo turto fondų suteikia galimybę įgyvendinti Jūsų verslui palankiausius sandorius.

Pastatų savininkams

Savininkams, norintiems parduoti individualius objektus ar nekilnojamojo turto portfelį, galime pasiūlyti nešališkas konsultavimo ir sandorių valdymo paslaugas.

Investuotojams

Tiesiog pasakykite, į kokią nuosavybę norėtumėte investuoti, ir mūsų specialistų komanda parengs galimybių sąrašą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir atneš didžiausią pelną.
Nuomininkų atstovavimas
Išsami rinkos analizė ieškant geriausio patalpų nuomos sprendimo Jūsų verslui. Viešai neskelbiamų nekilnojamojo turto objektų pasiūlymų pateikimas, išplečiantis Jūsų pasirinkimą. Pagalba ir individualus konsultavimas visuose proceso etapuose: patalpų apžiūra kartu su užsakovu, atstovavimas derybose, sutarties sąlygų įvertinimas.
Turto valdymas
Mūsų komercinio turto valdymo paslauga sukurta tam, kad užtikrintų jūsų nekilnojamojo turto efektyvų ir pelningą eksploatavimą. Pasitelkdami ilgametę patirtį šioje srityje, mes teikiame visapusišką turto valdymo sprendimą, kuris apima nuomos sutarčių sudarymą ir administravimą, techninę priežiūrą ir remontą, rinkos analizę ir konsultacijas. Mūsų aukštos kvalifikacijos ir patirties turinti komanda dirba glaudžiai su klientais, siekdama išsamiai suprasti jų poreikius ir tikslus. Tai leidžia mums pasiūlyti individualizuotus sprendimus, kurių pagrindas yra klientų lūkesčiai. Mes įsipareigojame ne tik užtikrinti turto valdymo veiksmingumą, bet ir padėti jums siekti ilgalaikių finansinių tikslų, susijusių su jūsų investicijomis.
„Built to Suit“ modelis
Įmonėms, kurios ieško pagal užsakymą įgyvendinamų nekilnojamojo turto sprendimų, siūlome įvairius modelius ir galimybes. Mūsų paslaugų paketas apima visus proceso etapus, pradedant tinkamų žemės sklypų žvalgyba ir baigiant tinkamų vystytojų ir (arba) statybos bendrovių paieška. Veikiame kaip platforma, sujungianti klientų reikalavimus ir geriausia, ką gali pasiūlyti rinka. Mūsų privalumas – gebėjimas visa tai integruoti ir užtikrinti sklandų įgyvendinimą.
Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.