Požiūris

Suprantame, kad kiekviena įmonė turi unikalią kultūrą ir prekės ženklo tapatybę. Taip pat žinome, kad Jums reikia vietos, kuri būtų ne tik patogi, bet ir leistų Jūsų komandai jaustis gerai lyg namuose. Todėl stengiamės suprasti Jūsų įmonės ypatumus ir verslo poreikius, kad galėtumėme rasti geriausią, Jūsų prekės ženklą atitinkantį sprendimą.

Asmeninis dėmesys

Efektyvus bendradarbiavimas visuomet remiasi pasitikėjimu. Jį pelnysime, glaudžiai dirbdami su Jumis viso proceso metu ir teikdami nuoseklias specialistų rekomendacijas bei patarimus. Nuo pirmojo susitikimo iki sandorio užbaigimo Jumis rūpinsis kvalifikuotas specialistas ir įmonės partneris, kurio pagalba galėsite pasikliauti ir vėliau.

Išskirtinumas

Teikiame nišines nekilnojamojo turto paslaugas ir didžiuojamės savo operatyvumu bei gebėjimu pasiūlyti ypač veiksmingus, specialiai pritaikytus sprendimus. Aktyvumas ir įžvalgumas mus išskiria iš kitų.


MEDIQ

“Rego”, kaip mūsų partneris, suteikė mums neįkainojamą pagalbą. Jie mums pateikė išsamias komercinio nekilnojamojo turto įžvalgas ir naujausius palyginamuosius tyrimus. Be to, “Rego” padėjo mums organizuoti susitikimus su įvairiais patalpų valdytojais, kuriuos kartu iš anksto pasirinkome. Andrius ir jo komanda labai greitai suprato mūsų poreikius. Jie padėjo mums stiprinti vietos požiūrį ir plėtoti mūsų strategiją. Nuo pirmojo susitikimo iki didžiojo atidarymo, “Rego” visada buvo šalia mūsų, pasirengę patarti, kai labiausiai to reikėdavo. Tai buvo puiki partnerystė. Dėkojame „Rego” komandai!

Yvan Laurent

Direktorius

BMI

Mes pasirinkome Vilnių kaip mūsų naujojo paslaugų centro vietą ir paskyrėme Rego atstovauti mums biuro įsigijimo procese. Andrius visą laiką buvo labai aktyvus, visada pasiekiamas ir užtikrino, kad jokia smulkmena nebūtų praleista. Be to, jis puikiai išmano rinką, turi stiprų komercinį suvokimą ir yra labai malonus bendrauti.

Anthony Doyle

Direktorius, BMI NT

Nobia

Mes pasirinkome REGO Group kaip partnerį ieškodami biuro Lietuvoje. Andrius mus lydėjo viso kelionės metu, renkantis tiek laikiną, tiek nuolatinį biurą, pateikė įvairias galimybes ir palaikė mus derybų procese. Jo profesionalus požiūris, lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie mūsų kintančių poreikių, taip pat noras eiti toliau nei paprasta paieška, padarė šį procesą kuo sklandesniu.

Irma Stankovskyte

SSC Vadovė

Tonbo Imaging

Sutikau Andrių, kai ieškojau biuro patalpų mūsų Europos filialui. Vertinome Vilnių ir Kauną kaip galimas parinktis. Andrius pasirodė puikiu partneriu. Jis iš anksto išanalizavo visus galimus patalpų variantus, pateikė juos labai glaustai, išdėstė privalumus ir trūkumus, kaip jis juos matė, ir lydėjo mane apžiūrint galimas patalpas. Rekomenduočiau Andrių kaip pirmąjį kreipimosi dėl komercinių patalpų Lietuvoje asmenį. Jis yra tikras specialistas ir su juo labai malonu bendrauti.

Arvind Lakshmikumar

CEO

Sackville Solutions

Dėmesys smulkmenoms ir klientų atstovavimas, kurį suteikė Andrius iš REGO Group, buvo nepalyginamai aukšto lygio. Be galo didelis įžvalgumas į Lietuvos komercinio nekilnojamojo turto rinką ir projektų valdymas pagal individualius poreikius, leido mums laiku patenkinti ir viršyti kliento poreikius, neviršijant numatytų investicijų. Tikras profesionalas.

Alan Jeffers

Vyriausias konsultantas

OAG Aviation Worldwide

“REGO” įtraukimas į pagalbą ir patarimų teikimą, siekiant įsteigti OAG pirmąją biurą Kaune, buvo puikus sprendimas. Jų pagalba, nustatant tinkamus objektus, derinant nuomos ir finansinius terminus, taip pat palaikant mus per biuro pritaikymo procesą, užtikrino, kad mūsų biuras būtų sėkmingai atidarytas kaip planuota ir pagal biudžetą. Andrius buvo fantastiškas šio projekto partneris, o jo stipri patirtis šioje srityje suteikė mums daug pasitikėjimo, kad esame saugiose rankose.

Matt Plose

Finansų direktorius

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.